Gimnazjum im. Ziemi Nadnoteckiej w Drawsku

Gimnazjum im. Ziemi Nadnoteckiej w Drawsku

64-733 Drawsko

ul. Powstańców Wielkopolskich 83/85

tel. (67) 256-90-14

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1664286
  • Do końca roku: 343 dni
  • Do wakacji: 151 dni

Kontakt

64-733 Drawsko
ul. Powstańców
Wielkopolskich 83/85
tel. (67) 256-90-14

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-01-22

Imieniny: Dominiki, Mateusza

Kadra nauczycielska

 

KADRA NAUCZYCIELSKA

R/SZ 2017/2018

 

 

mgr Zbigniew Piątek - Dyrektor Szkoły, nauczyciel historii 

mgr Julita Szmuga - Wicedyrektor Szkoły, nauczyciel matematyki, informatyki i fizyki

mgr Iwona Nowak - nauczyciel języka polskiego

mgr Kamila Mumot - nauczyciel języka polskiego

mgr Kamila Matuszczak - nauczyciel języka angielskiego

mgr Teresa Kubiś - nauczyciel języka niemieckiego i wychowania do życia w rodzinie, nauczanie indywidualne

mgr Włodzimierz Gapski - nauczyciel matematyki

mgr Mirosław Dymek - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie

                                        i wychowania do życia w rodzinie

mgr Katarzyna Giś - bibliotekarz

mgr Magdalena Białys - nauczyciel biologii, edukacji dla bezpieczeństwa i doradztwa zawodowego

mgr Łukasz Piątek - nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Agnieszka Białys-Fobka - nauczyciel wychowania fizycznego 

mgr Alicja Tymek-Tondel - nauczyciel religii i wychowania do życia w rodzinie

mgr Sylwia Lala - nauczyciel chemii, informatyki i matematyki

mgr Tobiasz Dolny - nauczyciel muzyki i zajęć artystycznych

mgr Magdalena Jechalik - nauczyciel geografii i zajęć technicznych

mgr Justyna Krawiecka - nauczyciel matematyki i informatyki

mgr Martyna Misiaczyk - nauczyciel fizyki i matematyki, nauczanie indywidualne

mgr Magdalena Grott - nauczyciel historii, pedagog 

mgr Agnieszka Rychlik - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego, logopeda

lic. Małgorzata Helwich - nauczyciel języka polskiego, nauczanie indywidualne

mgr Justyna Helwich - nauczyciel edukacji  wczesnoszkolnej, logopeda

mgr Alina Wyrwa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki, nauczanie indywidualne

mgr Marta Oskaldowicz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczanie indywidualne

mgr Janusz Łusiewicz - nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej

mgr Agnieszka Piątek - nauczyciel matematyki i informatyki

mgr Marta Wrzeszcz - nauczyciel języka angielskiego

mgr Hanna Gapska - nauczyciel muzyki

mgr Małgorzata Stróżyńska - nauczyciel przyrody, biologii, geografii, pedagog

mgr Elżbieta Rychlik - nauczyciel religii

mgr Anna Mazurowska - nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

 

Przebywajacy na urlopach:

lic. Karolina Naplocha - nauczyciel języka angielskiego